Lijst deelnemers 2016

(klik op de naam van de deelnemende kunstenaar om zijn/haar website te bekijken)

Definitieve lijst met deelnemers, inschrijving is niet meer mogelijk.

BEELDEN
Tonny de Brouwer | Goirle | Brons en koperdraad
Henk van Dalen | Doetinchem | Hout
Johan Eskens | Gouda | Steen en brons
Gert Fris | Enschede | Beelden
Chris Gadiot | Heerlen | Brons
Jean Groenendijk | Lexmond | Brons en steen
Bernhard Köster | Cloppenburg (D) | Steen en diverse materialen
Anneke Mensink | Welsum | Steen en diverse materialen
Anton Overmars | Doetinchem | Hout
Pieter Anthonie van der Velden | Lekkerkerk | Steen
Hanna Visser | Wilp | Steen
Sophia de Vries | Holten | Metaal
Herman Wansing | Neede | RVS

DIVERS
Carla Thierry | Deventer | Klankinstumenten
Riette Senff | Olst | Papierobjecten

FOTOGRAFIE
Hubert van Mastrigt | Almelo | Geënsceneerde fotografie
Wil Westerweel | Zutphen | Moderne architectuur en urbex fotografie

GLAS
Josée Bastiaenen | Vianen | Beelden uit glas
Marije Gies | Raalte | Diverse glasbewerkingen
Henk Middeljans | Beilen | Glasmozaïk
Ria Tijhaar | Schalkhaar | Glas- en schilderkunst
Ellen van Veldhuisen | Nijkerk| Objecten en sieraden

HOUTDRAAIWERK
Jacques Berfelo | Borne | 3-D Houtsnijden
Hans Olijdam | Nuenen | Houtdraaiwerk

IJZERBEWERKING
Dries Olthof | Zutphen | Beelden van ijzer
Jan Opdam | Baak | Beelden van ijzer

KERAMIEK
J. Ahuluheluw | Twello | Keramiek
Jose Braam | Velp | Keramiek
Frans en Sjannie Dorff | Nieuwkuijk | Keramiek
Jeroen Endeveld | Nieuwegein | Keramiek
José Hattink | Welsum | Keramiek
Willy Hoogstraten | Roswinkel | Keramiek en steen
Agda de Jong-de Graaf | Zwijndrecht | Keramiek
Gonnie Meijer | Alteveer | Keramiek
Nicoline Nieuwenhuis | Arnhem | Keramiek
Mirjam van Oostveen | Weurt | Keramiek
Hans Ottenhof | Uithoorn | Keramiek en glas
Dick Tillema | Emmeloord | Keramiek
Jacqueline Tijssen | Nieuwegein | Keramiek
Jan Wijers | Den Bosch | Keramiek

SCHILDEREN
Gerard Brok | Hengelo | Schilderen mixedmedia
Marjanke de Bruin | Tiel | Schilderen
Herman Dasselaar | Geerdijn | Schilderen
Anneke Dijkhuis | Haaksbergen | Schilderen en glasobjecten
Ton van Geelen | Twello | Schilderen
Mart van Golde | Maastricht| Illustraties
Tineke Smals-Holm | | Haaren | Portret schilderen
Alwin Kok | Deventer | Schilderen magisch realistisch
Nelly van Maanen | Oudenhoorn | Schilderen en houtobjecten
Charles Michels | Deventer | Schilderen
Hester Jans-Molenberg | Ommen | Aquarellen
Ine Louise Mourick | Bad Bentheim (D)| Schilderen
Marijke van Nieuwenhoven | Schilderen, potlood, aquarel en acryl
Jit Nieuwenhuis | Arnhem | Schilderen
Liesbet Optendrees | Enter | Schilderen met diverse materialen
Joke Plomp | Hasselt | Schilderen, aquarellen en etsen
Bertus Seinen | Nijverdal | Schilderen
Henri Smit | Deventer | schilderijen
Tonnie Spruijt-Kroes | Ommen | Schilderen
Carla Stamsnijder | Harbrinkhoek | Schilderen en aquarellen
Wim Tielemans | Landsmeer | Schilderen
Eef van Toorn| Tiel | Schilderen
Rudy Volbeda | Epse | Schilderen en tekeningen
Dick van Welzen | Gorssel | Schilderen
Bennie Wielens | Haaksbergen | Schilderen
Hannah van der Wey | Eindhoven | Schilderen
Kim Wiggers | Raalte | Schilderen
Inge Zwolle | Barchem | Fijnschilderen

SIERADEN
Gabriele Düwel | Paderborn (D)| Sieraden
Manon ter Hogt | Neede | Goudsmit
Ria ter Horst | Nijverdal | Sieraden
Loes Korsten | Almelo | Sieraden, minimalistisch
Anja van Proosdij | Bathmen | Sieraden
Wil van Zetten | Capelle a/d IJssel | Sieraden

TEXTIEL/LEER
Regina Bolt | Alkmaar | Tassen
Trudi de Kreek | Emmeloord | Tassen
Bas van Loo | Enschede | Kleding
Mayra Meelen | Oosterhout | Tassen en accessoires
Marjolein Neijzen | Huissen| Tassen en accessoires
Suze Sleiderink | Oldenzaal | Vilt
Inge Witvers | Almelo | Textielkunst