Deelnemers 2018

Lijst met deelnemers Bathmense Kunstmarkt 2018:

(klik op de naam van de deelnemende kunstenaar om zijn/haar website te bekijken)

BEELDEN
Edith van der Burg | Arnhem | Klei, divers materiaal
Joek van Draanen | Almere | Brons en glas
Chris Gadiot | Heerlen | Brons
Jean Groenendijk | Lexmond | Brons
Gea Nijzing | Emmeloord | Diverse materialen
Dries Olthof | Zutphen | IJzer
Elly Provoost | Colmschate | Steen
Jörg Ridderbusch | Oldenburg (D) | Metaal
Jan Scheffe | Alblasserdam | Brons, diverse materialen en schilderen
Herman Wansing | Neede | RVS

PAPIER
Riette Senff | Olst | Papierobjecten

FOTOGRAFIE
Geert de Groot | Almen | Fotografie
Linda Hutten | Apeldoorn | Fotografie
Ruud de Jong | Arnhem | Fotografie
Anthèl Reijnders | Bussum | Fotografie
Marina Ruempol | Deventer | Fotografie
Wil Westerweel | Zutphen | Moderne architectuur en urbex fotografie

GLAS
Anneke Dijkhuis | Haaksbergen | Glas
Marije Gies | Raalte | Glas
Gerard Leferink | Haaksbergen | Glas
Monique Löbker | Weerselo | Glas in lood
Sandra Loeffen | Deventer | Glas in combinatie met keramiek,steen,hout
Ria Tijhaar | Schalkhaar | Glas, materieschilderen
Henk van der Vegt | Vroomshoop | Glas en RVS

HOUT
Peter Broeze | Enter | Hout
Hans Olijdam | Nuenen | Hout

ILLUSTRATIE
Sanne Etienne | Breda | Illustratie, druktechniek

KERAMIEK
Anies Ahuluheluw | Twello | Keramiek
Mariël Buys | Almelo | Keramiek
Frans Dorff | Drunen | keramiek
Annemarije Glastra | Bilthoven | Keramiek
Coby Glazema | Deventer | Keramiek
Rieke de Graaff | Huis ter heide | Keramiek
Hilde Grooters | Eibergen | Keramiek
José Hattink | Welsum | Keramiek
Laura Hilhorst | Laren | Keramiek
Janneke de Jong | Tilburg | Keramiek
Gerdy Kremer | Steenderen | Keramiek
Jacques Kroon | Gouda | Keramiek
Mirjam van Oostveen | Weurt | Keramiek
Mechtild Paauwe | Diepenveen | Keramiek
Roelie Santing | Huis ter Heide | Keramiek
Jacqueline Tijssen | Nieuwegein | Keramiek
Ans Vink | Oudewater | Keramiek
Jan Wijers | Den Bosch | Keramiek

KLANKKUNST
Carla Thierry | Deventer | Klinkende objecten en installaties

MOZAïEK
Gea Geugies en Karel Braams | Emmen | Mozaïekobjecten
Christine Oldemaat | Raalte | Mozaïeken kinderworkshop

SCHILDEREN
Willy Alferink | Lochem | Schilderen en beelden
Herman Dasselaar | Geerdijn | Schilderen
Jos Engbersen | Almelo | Schilderen
At Flierman | Eefde | Aquarellen en pastel
Ep van der Heide | Hengelo | Schilderen stillevens en portretten
Arjon Hollanders-Sombroek | Exloo | Schilderen
Martien Versteegen | Zoeterwoude | Schilderen
Will Huiskamp | Apeldoorn | Schilderen gemengde techniek
Tineke Hutten | Heino | Schilderen abstract
Willem Komduur | Haren | Schilderen natuur
Marietje Noordkamp | Losser | Schilderen zijde
Kim Renders | Sleeuwijk | Schilderen olieverf en potloodtekeningen
Marij Schrijen | Lochem | Schilderen
Willy Schut | Nijkerk | Schilderen gemengde techniek
Bertus Seinen | Nijverdal | Schilderen
Carla Stamsnijder | Harbrinkhoek | Schilderen en aquarellen
Wim Tielemans | Landsmeer | Schilderen abstract
Sybilla Tonissen | Raalte | Schilderen gemengde techniek
Jan ten Vaarwerk | Haaksbergen | Schilderen figuratief
Simone Vije | Enschede | Schilderen abstract
Kees Visser | Almelo | Schilderen, tekenen, aquarellen
Richard Vloemans | Blaricum | Schilderen
Annette Wijninga | Heino | Schilderen
Jeanne Zandgrond | Beekbergen | Schilderen gemengde techniek

SIERADEN
Femke Postma | Enschede | Sieraden
Mieke Stikkelbroeck | Nijmegen | Sieraden
Gerda Wijdenes | Zelhem | Sieraden

TEXTIEL
Riekje Kuipers | Hattem | vilt en zijde
Suze Sleiderink | Oldenzaal | Vilt en zijde

TASSEN
Regina Bolt | Alkmaar | Tassen leer
Babette Peters | Haps | Tassen leer
Toos van Dishoeck | Amsterdam | Tassen van duurzame materialen
Trudi de Kreek | Emmeloord | Tassen kunstleer