Deelnemers 2022

Lijst met deelnemers Bathmense Kunstmarkt 2022:

(Klik op de naam van de deelnemende kunstenaar om zijn/haar website te bekijken)

FOTOGRAFIE
Ruud de Jong | Arnhem | Fotografie
Frits van der Lee | Enschede | Fotografie, schilderijen
Riet Telgenhof | Almelo | Fotografie, mixed media en boekjes
Marc Woldering | Groningen | Fotografie

ASSEMBLAGE
Marcel Bleijswijk | Deventer | Lampen gemaakt van Citroën onderdelen

SCHILDEREN
Wandalin van den Abeele | Hilversum | Tekenen
Marjan Bervoets | Didam | Olie- en acrylverf
Paul te Braak | Amersfoort | Portretschilder
Doris Brune | Borne | Acrylverf
Herman Dasselaar | Geerdijn | Schilderen
Anjo Dinius | Deventer | Acrylverf
Anne von Drehle | Steenderen | Acrylverf
Anneke Eggermont | Apeldoorn | Acrylverf
Jos Engbersen | Almelo | Acrylverf
Sanne Etienne | Breda | Grafiek
Jolanda Euren | Deventer | Acrylverf
At Flierman | Eefde | Aquarel
Rieneke Gerrits | Oudelande | Acrylverf met borduursel
Heleen Goutbeek | Dalfsen | Acryl- en olieverf
Marlon Groot Zevert | Eibergen | Mixed media
Elizabeth Haak | Voorst | Acryl en mixed media
Caroline Heitink-Ophuis | Goor | Olieverf
Mieke van Houselt | Raalte | Acrylverf
Tineke Hutten | Heino | Acrylverf, mixed media
Betty Kloosterman | Eibergen | Epoxyhars
Ceciel Krikhaar | Hengelo | Aquarel
Mieke Lankveld | Nijmegen |Olieverf
Winny Lenderink | Almelo | Olieverf
Nelly van Maanen | Brielle | Mixed media en houtobjecten
Anna Mul | Alkmaar | Tekeningen, collage
Liesbet Optendrees | Enter | Materie schilderen
Karin de Roeper | Deventer | Pointillisme met pen
Willy Schut | Nijkerk | Gemengde techniek, textiel
Bertus Seinen | Nijverdal | Olieverf
Carla Stamsnijder | Didam | Aquarel en tekenen
Jan ten Vaarwerk | Haaksbergen | Olieverf
Rik Verdenius | Amsterdam | Aquarel
Alice ten Voorde | Borne | Acrylverf
Fred Wieser | Zoetermeer | Abstracte schilderkunst
Herbert Immer Willems | Haarlem | Olieverf

KERAMIEK
Annemieke Buijs | Zutphen | Keramiek
Edith van de Burg | Arnhem | beelden van klei
Laura Hilhorst | Laren | Terracotta
Jacques Kroon | Gouda | Keramiek
Pauline Kastenberg | Lochem | Keramiek gedraaid en gegoten
Jolanda Nabben | Smakt | Keramiek
Mechtild Paauwe | Diepenveen | Keramiek, design
Everdien Post | Zwolle | Keramiek, porselein
Roelie Santing | Huis ter Heide | Keramiek
Jacqueline Tijssen | Nieuwegein | Keramiek
Sinie Wentink | Deventer | Keramiek
Petra de Wilde | Enter | Porselein

WORKSHOP VOOR JONG EN OUD
Hans Kerk | Deventer | Pouring Painting

BEELDEN
Joek van Draanen | Almere | Glas met brons
Jean Groenendijk | Lexmond | Brons
Dries Olthof | Zutphen | IJzer
Elly Provoost | Colmschate | Steen
Rob Ruijs | Purmerend | Hout en ijzer
Trees Simons | Reuver | Brons
Sonja Tieks | Deventer | Steen

GLAS
Hermine van der Does | Laren | Glasobjecten, schalen en schilderijen
Maureen Heidemann | Enschede | Glas gecombineerd met keramiek
Sandra Loeffen | Deventer | Glasfusing, hout en keramiek
Harry Ravers | Wijhe | Glas en grafiek
Leo Stravers | Almere-Buiten | Glasfusing
Henk van de Vegt | Vroomshoop | Glasfusing
Marjan Witte | Emmen | Glasfusing

SIERADEN
Femke Amram-Postma | Werkhoven | Goud, zilver en edelstenen
Gera Booij-Verduijn | Feusisberg | Sieraden, sjaals en beelden van divers materiaal
Nicole van Heeswijk | Hengelo | Edelsmeedkunst
Loes Korsten | Almelo | Titanium, zilver en edelstaal
Ans de Lange | Haaksbergen | Leer, aluminium
Astrid van der Meijs | Amersfoort | glas en zilver
Astrid Meyer | Utrecht | Zilver
Hilda Post | Driel | Sieraden van oude broches
Tineke Strating | Wehl | Kunststof
Ellen van Veldhuisen | Nijkerk | Glas

TEXTIEL & TASSEN
Rike Beekman | Deventer | Tassen en accessoires van leer
Lilian Bender | Spijkenisse | Wol, vilt en zijde
Tineke van der Deure | Lisse | Ecoprint op textiel en papier
Krista van Dijk | Boornzwaag | Tassen en portemonees van leer
Elke Heitmann | Enschede | Tassen gehaakt
Marjolein Neijzen | Huissen | Tassen
Carin Rouhof | Oldenzaal | Vilten sjaals en sieraden
Suze Sleiderink | Oldenzaal | Vilten sjaals

QR Code Business Card